• Podsumowanie I półrocza 2023/2024

• W piątek 2 lutego 2024 r. odbył się apel podsumowujący pracę w I półroczu. Apel prowadzili przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego uczennice klasy siódmej Lena Wróbel i Julia Załęska. Podsumowania wyników w nauce, zachowaniu i frekwencji dokonała pani dyrektor Violetta Papież.

Oto uczniowie, którzy osiągnęli najwyższe wyniki w nauce oraz zachowaniu
            i otrzymali odznaki „Wzorowego Ucznia":

Klasa 1

Glajc Amelia, Jóźwiak Michał, Kurowska Hana, Lejman Franciszek, Mateusiak Michał, Muszyński Alan, Nagaj Zofia, Olchówka Alicja, Saskowska Aleksandra, Sykuła Aleks, Torzewski Oliwier, Zych Natan

Klasa 2

Czerniak Barbara, Gładyszewska Amelia, Gorgoń Gabriella, Iwanów Lena, Jakubowski Igor, Krasucka Lukrecja, Piątkowski Natan, Stempka Kacper, Szczepański Rafała, Trzecka Lena, Urbański Michał, Wasiutyński Jan

Klasa 3

Biszczak Blanka, Chmielewska Milena, Gradowska Maria, Kicińska Eliza, Kopanicka Antonina, Kujawa Sebastian, Lizurej Gabriel, Ożarowska Maria, Stachura Weronika, Tatkowska Natalia, Tracz Wojciech, Zwiewka Filip

Uczniowie ze średnią ocen 4,75 lub więcej i wzorową oceną zachowania

Klasa 4

Mikuć Julia – 5,64, Kunowska Lena – 5,55, Wasiutyńska Maria – 5,55, Klimas Marcela – 5,00

Klasa 5

Pieróg Kalina – 6,00, Starzec Urszula - 5,67, Maślaniec Martyna - 5,58, Mazurkiewicz Nadia - 5,58, Rudziewicz Roksana – 5,33,  Artemenko Sofiia – 5,25, Komarnicka Julia - 5,25, Płotkowska Emilia - 4,25, Przytuła Natalia - 5,25, Mazur Cezary - 5,08

Klasa 6a

Wasiutyńska Kornelia – 5,75, Stupińska Lena – 5,50, Denis Michalina – 5,42, Kwaśniewska Oliwia – 5,42, Wąsowski Fabian – 5,25, Jaćkiewicz Amanda – 5,17, Kosiński Adam – 5,00, Falkowska Zuzanna – 4,83

Klasa 6b

Chruścińska Emilia – 5,83, Sidorczuk Elżbieta – 5,58, Biel Wiktoria – 5,25, Jóźwiak Bartosz – 5,25, Stachura Hanna – 4,75, Kwaśniewski Miłosz – 4,75

Klasa 7

Wróbel Lena – 5,79, Wilk Hanna – 5,71, Szweda Zuzanna – 5,14, Grymuła Daria – 4,93, Rusek Maria – 4,86, Jarosiński Arkadiusz – 4,79, Załęska Julia – 4,79

Frekwencja szkoły za I półrocze – 88,94

Wojdylak Damian – klasa 7

Czytelnictwo

Najaktywniejsze klasy w czytelnictwie

I miejsce klasa III (8,8 książek/ucznia)

II miejsce klasa I (5,1 książek/ucznia)

III miejsce klasa II (4,2 książek/ucznia)

Najbardziej aktywni uczniowie w czytelnictwie

I miejsce Zwiewka Filip  kl. III

II miejsce Savchenko Pavlo kl. II

III miejsce Wasiutyńska Maria kl. IV

Rozstrzygnięcie szkolnego projektu matematycznego „Matematyczny Kalendarz Adwentowy”

Pojekt Matematyczny Kalendarz Adwentowy trwał prawie przez cały grudzień. O jego zasadach pisaliśmy wcześniej. Wyróżnieni uczniowie to:

Lena Wróbel – klasa 7

Julia Załęska – klasa 7

Elżbieta Sidorczuk – klasa 6b

Emilia Chruścińska – klasa 6b

Gratulujemy chęci pogłębiania swojej wiedzy, wytrwałości w działaniu orazkreatywności.

W nagrodę powyższe uczennice wkraczają w drugi semestr roku szkolnego z ocenami celującymi z matematyki. Składamy wyrazy uznania za to, że Wam się chciało!!!

Pani dyrektor podziękowała wszystkim za pracę w I półroczu, zachęcała uczniów do większego zaangażowania i życzyła wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom sukcesów i zadowolenia w następnym półroczu.

• Rozstrzygnięcie konkursu "Bezpieczne zabawy zimowe"

• Kiedy za oknem pojawia się śnieg, temperatura spada poniżej 0°C, a jeziora pokrywają się warstwą lodu dzieci marzą o tym, aby skorzystać z uroków zimy.

W szkole odbył się konkurs pod nazwą "Bezpieczne zabawy zimowe" uświadamiający dzieciom jak bezpieczne korzystać z zimowej aury na dworze.

Przedstawiamy laureatów konkursu:

1. Milena Chmielewska

2. Maria Ożarowska

3. Weronika Stachura

Wyróżnienia: Antonina Kopanicka, Maria Gradowska, Maria Lewandowska

Klasy 4-8:

1. Elżbieta Sidorczuk

2. Julia Mikuć

3. Hanna Stachura

Wszystkim laureatom gratulujemy i zapraszamy do brania udziału w innych konkursach.

• Laureaci wojewódzkiego konkursu „Wokół symboli narodowych”

• Otrzymaliśmy wyniki konkursu „Wokół symboli narodowych‘’. Tegoroczna edycja konkursu została przeprowadzona w jednej kategorii, obejmującej

klasy 2 i 3.

W ciągu 45 minut każdy uczeń rozwiązał 25 pytań testowych. Wszyscy biorący udział w konkursie otrzymali dyplomy i nagrody.

Organizatorzy konkursu, czyli pracownicy Instytutu Pamięci Narodowej w Szczecinie wysoko ocenili wiedzę uczniów.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom:

I miejsce: Kacper Stempka, Michał Urbański

II miejsce: Filip Zwiewka

III miejsce: Maria Gradowska, Lukrecja Krasucka

IV miejsce: Barbara Czerniak, Gabriella Gorgoń, Maria Lewandowska, Gabriel Lizurej, Wojciech Tracz

• Nagroda dla klasy 3

• Po raz trzeci Nadleśnictwo Myślibórz zaprosiło do udziału w konkursie fotograficznym „Ekologiczna Choinka”. Celem akcji było promowanie choinki naturalnej jako produktu ekologicznego. Konkurs polegał na najładniejszym przybraniu żywej choinki w naturalny, ekologiczny sposób.

Uczniowie z klasy 3 odebrali nagrody za zajęcie 2 miejsca w konkursie a otrzymane pomoce dydaktyczne wzbogaciły wyposażenie naszej szkoły.