• KONKURS PLASTYCZNY „BEZPIECZNA DROGA DO SZKOŁY” ROZSTRZYGNIĘTY

• 29 września 2022 r. zakończył się Szkolny Konkurs Plastyczny „Bezpieczna droga do szkoły” dla uczniów klas I - III.

Dzieci w swoich pracach pokazały bezpieczne zachowania na drodze: przechodzenie przez jezdnię w wyznaczonych miejscach, noszenie odblasków, zachowanie ostrożności, trzeźwość kierowców, przestrzeganie przepisów drogowych.

Prace zostały wykonane różnymi technikami, były pomysłowe i estetyczne. Komisja przyznała I, II, III miejsca i wyróżnienia.

Oto laureaci konkursu

KACPER STEMPKA – klasa I

WERONIKA STACHURA – klasa II

JULIA MIKUĆ – klasa III

LENA KUNOWSKA – klasa III

BLANKA BISZCZAK – klasa II

MARTA SYNAK - klasa - I

MARYSIA GRADOWSKA – klasa II

BARTOSZ BOCIANOWSKI – klasa II

TOSIA KOPANICKA – klasa II

• Dzień Chłopaka

• Życzenia, upominki, uśmiech na twarzy i mnóstwo wrażeń…Tak właśnie wyglądał Dzień Chłopca w naszej szkole. Był to szczególny dzień dla całej społeczności szkolnej, który każda klasa obchodziła indywidualnie. Głównym celem tego święta jest uczenie nawiązywania bliskiego, serdecznego kontaktu z rówieśnikami, wytworzenie radosnej atmosfery, okazywanie życzliwości i koleżeństwa.

• Dzień jabłka w klasie 2

• Dnia 28 września uczniowie z klasy 2 świętowali Dzień Jabłka. Celem zajęć była integracja dzieci oraz zachęcanie ich do spożywania owoców. Dzieci poszerzały wiedzę o jabłkach, zdobywały wiadomości na temat potraw i przetworów z jabłek, brały udział w konkurencjach zręcznościowych oraz zabawach ruchowych. Dzieci ćwiczyły również sprawność manualną, wykonując czerwone jabłuszko z bibuły. To był bardzo ciekawy i smaczny dzień.

Święto jabłka na zajęciach logopedycznych