W listopadzie nasi uczniowie: Lena Wróbel z klasy 8, Kornelia Wasiutyńska z klasy 7a, Kalina Pieróg z klasy 6, Michał Urbański, Lena Iwanów i Kacper Stempka z klasy 3, wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim pn. Słowo na widelcu, organizowanym przez Centrum Artystyczne The Voice i Trele Morele Punkt Kultury.
Celem konkursu była popularyzacja utworów literackich, wzbogacanie edukacji dzieci i młodzieży poprzez czytelnictwo i recytację oraz wymiana doświadczeń i pomysłów w zakresie pracy z osobami uzdolnionymi artystycznie, wśród instruktorów, pedagogów i opiekunów.
Uczestnicy rywalizowali ze sobą w czterech kategoriach wiekowych, decydował rok urodzenia wykonawcy.
Udział w tym konkursie okazał się wielkim sukcesem naszych uczniów, którzy zdobyli wysokie miejsca w Polsce:
• Lena Wróbel 3 miejsce,
• Kalina Pieróg 3 miejsce,
• Michał Urbański 3 miejsce,
• Kornelia Wasiutyńska wyróżnienie specjalne,
• Lena Iwanów wyróżnienie specjalne,
• Kacper Stempka wyróżnienie
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
Szczególne podziękowania kierujemy do pani Ewy Kordas, która wykonała nagrania występów naszych uczniów i umieściła je na szkolnym YouTube. Zachęcamy do ich wysłuchania.
Koordynator/ opiekun konkursu:
mgr Marta Dobrowolska
mgr Urszula Lewandowska
mgr Elżbieta Moska