Zakończenie roku szkolnego 2017/2018

W piątek 22 czerwca 2018 r. uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2017/2018. Jak co roku, wielu uczniów naszej szkoły otrzymało wyróżnienia za osiągnięcia w nauce.

List Rzecznika Praw Dziecka z okazji zakończenia roku szkolnego 2017/2018

List Prezesa KRUS do Rodziców i Dzieci - w trosce o bezpieczeństwo w gospodarstwach rolnych

Rak 'n' Roll- Wygraj Życie

Uczennice klasy 3b oraz Zuzia z klasy 5 wzięły udział w akcji "Daj Włos!" Każdy, kto chce obciąć włosy, może to zrobić w dobrym celu – na peruki dla osób w trakcie chemioterapii.

Podsumowanie pracy szkoły za rok szkolny 2017/2018

20 czerwca 2018 roku odbył się apel poświęcony podsumowaniu roku szkolnego 2017/2018.

„Zdrowie - Nietrudne"

Uczniowie klasy IIIb wzięli udział w programie edukacyjnym „Zdrowie - Nietrudne" organizowanym przez firmę „KUPIEC".

Uroczy Toruń i my

W dniach 18-19 czerwca b.r. uczniowie klasy III a i VII a uczestniczyli w wycieczce do Torunia. Wrażeń było co niemiara. Dzieci zwiedzały gotyckie Stare Miasto, samodzielnie wypiekały pierniki pod opieką mistrza piłkarskiego. Miały również okazję obserwować wszechświat w czasie seansu w Planetarium. Nie zabrakło też zabaw i ciekawych eksperymentów w artyleryjskim Forcie IV oraz w Centrum Nowoczesności – Młyn Wiedzy.

Wyróżnienie dla Martynki Chruścińskiej w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pod hasłem „ZNAM SWÓJ KRAJ” pt. ”ODRA-KSIĘŻNA POLSKICH RZEK

Laureaci ogólnopolskiego szkolnego dyktanda

W maju uczniowie klas III i IV wzięli udział w ogólnopolskim szkolnym dyktandzie zorganizowanym przez Centrum Edukacji Szkolnej.

Czwartek 16.08.2018