Wybory Rady Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2017/2018

20 września 2017 roku odbyły się w naszej szkole wybory do Rady Samorządu Uczniowskiego, na rok szkolny 2017/2018.

Sprzątanie Świata 2017

„Nie ma śmieci - są surowce” - pod takim hasłem już po raz 24 w dniach 15.09 – 17.09.2017r. odbyła się akcja „Sprzątanie Świata”. Nasi uczniowie po raz kolejny czynnie włączyli się w działania na rzecz ochrony środowiska. Klasy od I do V w dniu 15.09.17r. wspólnie z nauczycielami udali się w różne zakątki naszego miasta w poszukiwaniu śmieci. Chętni uczniowie z klas V, VI i VII (36 uczniów) wraz z opiekunami Marianną Jakowiecką, Piotrem Przytułą, Anną Bielawską i Jackiem Limanówką udali się na kolejny już rajd rowerowy połączony ze zbieraniem śmieci. Rajd rowerowy oprócz elementu ekologicznego łączy ze sobą propagowanie aktywnego trybu życia oraz poznanie okolic Gminy Trzcińsko-Zdrój. Trasa rajdu wiodła przez las strzeszowski oraz polne drogi naszej gminy. Pokonaliśmy łącznie około 20 km. Zwieńczeniem rajdu było zbieranie śmieci w okolicach plaży w Strzeszowie. Na koniec nie zabrakło oczywiście pysznych kiełbasek z ogniska.

Zebrania z rodzicami

W najbliższy czwartek 21 września 2017 roku odbędą się klasowe zebrania z rodzicami.

BohaterOn

ALEKSANDRA ZIOŁA ORAZ KINGA JAROSIŃSKA LAUREATKAMI WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU LITERACKO – PLASTYCZNEGO PT: „ZDARZYŁO SIĘ”

11 września 2017 r. w Muzeum Narodowym w Szczecinie – Centrum Dialogu Przełomy odbyła się uroczystość wręczenia nagród zwycięzcom Wojewódzkiego Konkursu Literacko – Plastycznego pt: „Zdarzyło się”, który odbył się w maju 2017 r.

MARCELINA ROGOWSKA  -  Laureatką  Międzynarodowego Konkursu Krótkich Form Literackich

Nasza uczennica klasy IV a -  MARCELINA ROGOWSKA  w Międzynarodowym Konkursie Krótkich Form Literackich pt: „POESIA SEMPER REFORMADA”  otrzymała I miejsce za pracę pt: „Tolerancja” oraz III miejsce za pracę „Wiara czyni cuda”.

Dowozy i odwozy w roku szkolnym 2017/2018

Rozkład obowiązuje od 11 września 2017 roku.

Uwaga Rodzice

Rodziny, w których średni dochód na osobę nie przekracza kwoty 771 zł, mogą zgłaszać się w celu złożenia wniosku o bezpłatny posiłek w szkole dla dzieci do Ośrodka Pomocy Społecznej w Trzcińsku-Zdroju ul. Rynek 12.

Wtorek 26.09.2017