Jesteśmy najlepsi w powiecie w Turnieju Wiedzy Pożarniczej

W dniu 23.03.2017 roku odbyły się powiatowe eliminacje Turnieju Wiedzy Pożarniczej pt. „Młodzież zapobiega pożarom” 2017. Nasza uczennica Martyna Żylewicz zajęła I miejsce w powiecie i jedzie na eliminacje wojewódzkie do Połczyna Zdroju.

Szkolny Konkurs Ortograficzny

21 marca 2017 r. w naszej szkole odbył się Szkolny Konkurs Ortograficzny. W klasach I-III został przeprowadzony przez panią Bogumiłę Kordas, natomiast w klasach IV-VI organizatorką była pani Marta Dobrowolska.

Sport to zdrowie

Od początku marca uczniowie klasy 2b realizowali projekt edukacyjny "Sport to zdrowie".  Podczas zajęć dzieci przypomniały sobie jak ważny dla zdrowia jest codzienny ruch i prawidłowe odżywianie.

Nasi uczniowie laureatami Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki

20 marca 2017 roku w Sopocie odbył się V Ogólnopolski Konkurs Piosenki „Piosenki Marka Dutkiewicza”. Do konkursu zgłosiło się 106 uczestników. Spośród wszystkich uczestników uczniowie naszej szkoły Zuzanna Kujawa i Kacper Koster zajęli II miejsca w swoich kategoriach. Uczniowie uczęszczają na zajęcia wokalne do Trzcińskiego Centrum Kultury, które prowadzi pani Elżbieta Moska.

Chcą wygrywać

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie plastycznym organizowanym przez Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej.

Nasze pasje

Każde dziecko ma jakieś swoje pasje i fascynacje. My lubimy śpiewać, tańczyć, odgrywać różne role. Lubimy też wykonywać prace plastyczne różnymi technikami. Najciekawiej maluje się farbami plakatowymi. Można łączyć kolory, eksperymentować z barwami i kształtami. Można za pomocą pędzla i farb opowiedzieć o swoich radościach i smutkach oraz o swoich marzeniach. Uwierzcie nam, malowanie to fantastyczna zabawa.

Brawo My!
Gminne eliminacje Turnieju Wiedzy Pożarniczej pt. „Młodzież zapobiega pożarom” 2017

W dniu 10.03.2017r. odbyły się gminne eliminacje konkursu pożarniczego –„Młodzież zapobiega pożarom”. Ania Białko uczennica klasy VIb zajęła I miejsce, a Martyna Żylewicz z klasy VIa  III miejsce. Dziewczynki będą reprezentować nasza szkołę w eliminacjach powiatowych w Gryfinie.

Garść refleksji po zakończeniu rekolekcji

Na rekolekcjach podobało mi się jak ks. Misjonarz opowiadał bardzo ciekawe historie i robienie koron dla Matki Boże. Patrycja

Mamy powód do dumy!!!

Uczennica klasy piątej Łucja Pieróg została laureatką Gminnego Konkursu Recytatorskiego, który odbył się 3 marca 2017 r. w Trzcińskim Centrum Kultury.

Niedziela 26.03.2017