Warto wiedzieć

Edukacja ekologiczna

Zapraszamy na stronę projektu Odpakowani!
Dzięki dofinansowaniu z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, realizujemy projekt Odpakowani mający na celu wzrost świadomości ekologicznej w zakresie gospodarki odpadami opakowaniowymi wśród dzieci od 6 do 12 lat oraz ich opiekunów. Począwszy od września 2015 do końca czerwca 2016 r., pokazujemy jak właściwie i świadomie dbać o czystość naszej planety, jak rozpoznawać odpady i je segregować, jak wykorzystać to, co na pierwszy rzut oka jest bezużyteczne.
Wszystkie materiały na stronie Odpakowani.plbezpłatne.